Blog kulinarny

Blog kulinarny

Postprzez ciaperro 15 lut 2013, o 20:38

Kulinarnie Niebanalnie to blog który utworzyłam z myślą o tych wszystkich którzy odnajdują w kuchni żyłkę i zamiłowanie do żywności i ...tworzenia. Tworząc kulinarny blog z zdjęciami pomyślałam również o tych którzy nie mają zielonego pojęcia o kuchni a chcieliby czasem samemu przygotować coś dobrego. Na kulinarnym blogu znajdziecie bez liku prostych, czasem banalnie łatwych do wykonania przepisów. Efekty zaś są w pełni niebanalne! Tworząc przepisy wykorzystuję swoje 10-cio letnie doświadczenie w gastronomii, które ułatwia mi prawidłowo łączyć smaki, selekcjonować tylko najlepsze produkty oraz tak komponować posiłki by zapewniały wszystkich niezbędnych składników odżywczych w codziennej diecie. To także szeroka porcja wiedzy o prawidłowym odżywianiu, dietach i wartości odżywczej produktów. - co wybierać, a czego unikać aby długo cieszyć się zdrowiem. :)
Najgorzej, gdy szkoła ucieka się do takich metod, jak zastraszanie, przemoc czy sztuczny autorytet. Metody te niszczą u uczniów naturalne odruchy, szczerość i wiarę w siebie, czyniąc z nich ludzi uległych. - Albert Einstein
ciaperro

Powrót do Dom i Ogród